ALBANIA – HOME
PURE Energy Drink Albania - Pije energjetike transparente. Kristal i pastër si uji! Përbëhet nga 87,7% ujë mineral i burimit malor, 10,3% sheqer natyral, vitamina B dhe 100% vegan!
PURE, energji, pije, pije energjetike, pije energjetike, transparente, e qarte, sheqer kallamishte, energji, pije, pije energjetike, uje mineral
31217
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-31217,page-parent,theme-bridge,bridge-core-1.0.6,woocommerce-no-js,customer-area-active,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Newsfeed

Qëndroni të përditësuar me ngjarje të veçanta, ekspozita ose gjera të tjera të shkëlqyera nga ekipi ynë në Shqipëri.

Përgatitjet për të sjell pijen e re energjike PURE ne shqipëri dhe Kosovë jan në fazat e fundit. Produkcioni ka filluar dhe pritet sa me shpejt në shqipëri dhe Kosovë....

Në disa loka pija e re energjike PURE ka filluar te shitet. Reagimi i shum njerzve ësht një lajm i mirë për ne. Ne jemi ne organizim për Te shpërndar PURE Drink ne Shqipëri...

Në shkodër kan filluar pijet e para të shpërndahen. Shpresojm që pija e re energjike PURE të përhapet ne gjith shqipërin dhe ballkanin....

Kamjoni i parë ka mbëritur tashmë ne tiranë dhe ësht ne përgatije për tu shpërndar nëper klubet e shqipëris. Bisedat me investorë dhe pronarët e lokaleve Jan ne va...

PURE shoqëron GIN TELY dhe ekipin e ti në xhirimet e videoklipit. Stafi jon kaloj një ditë shum te bukur dhe të veçantë. ...

Disa prej klubeve të shqipëris në bregdet dhe në vëndet malore, patën mundësin të provojn pijen e re energjike PURE. Kushdo që ka provuar PURE ka treguar interes dhe kerko...

Mberriti tashmë dhe në Shqiperi pija energjike PURE. Skuadra jonë po angazhohet me projektet e lancimit të produktit me të ri, të cilat do përfshijnë shërndarjen e PURE n...

PURE Energy Drink

Pije kristali kristal e qartë me shije të freskët dhe ujë mineral të vërtetë.

87,7% ujë mineral

10,3g sheqer panxhari

vegan, hallall dhe B vitamina

44 kcal / 100 ml

NE KURSEJM ENERGJI VETEM GJATË PRODHIMIT TONË!

A e dini ju?

Pothuajse 70% e të gjitha kanaçeve riciklohen, duke kursyer deri në 95% të energjisë gjatë prodhimit. Secili mund të jetë 100% i riciklueshëm dhe i shitshëm në më pak se 60 ditë.


Copyright © 2019
PURE Energy Drink Albania
CRYSTAL CLEAR ENERGY DRINK

PURE, Energy, Drink, Energy Drink, Energydrink, drinks, Club, Bar

PURE Energy
The transparent energy drink.

Crystal clear like water! Consisting of 87.7% volcanic eifel water, 10.3% natural sugar, B vitamins and also 100% vegan!