ALBANIA – NEWS
PURE Energy Drink - Der durchsichtige Energydrink. kristallklar. Rohrzucker!
PURE, Energy, Drink, Energy Drink, Energydrink, durchsichtig, kristallklar, Kristall, klar, Rohrzucker, Energie, Drinks
31224
page-template,page-template-blog-masonry,page-template-blog-masonry-php,page,page-id-31224,page-child,parent-pageid-31217,theme-bridge,bridge-core-1.0.6,woocommerce-no-js,customer-area-active,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

ALBANIA – NEWS

Përgatitjet për të sjell pijen e re energjike PURE ne shqipëri dhe Kosovë jan në fazat e fundit. Produkcioni ka filluar dhe pritet...

Në disa loka pija e re energjike PURE ka filluar te shitet. Reagimi i shum njerzve ësht një lajm i mirë për ne....

Në shkodër kan filluar pijet e para të shpërndahen. Shpresojm që pija e re energjike PURE të përhapet ne gjith shqipërin dhe ballkanin. ...

Kamjoni i parë ka mbëritur tashmë ne tiranë dhe ësht ne përgatije për tu shpërndar nëper klubet e shqipëris. Bisedat me investorë dhe pronarët...